07.03.2012 08:33   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

У російського актора Олександра Пороховщикова трапився інсульт

У російського актора Олександра Пороховщикова трапився інсульт

КИЇВ. 7 березня. АМН. У народного артиста Росії Олександра Пороховщикова трапився інсульт. 72-річний актор зараз знаходиться в лікарні. Про це пишуть російські ЗМІ.

Через цукровий діабет акторові ампутували п'яту. Рідні Пороховщикова вважають, що інсульт стався через погані умови в клініці, де чоловікові ампутували частину стопи.

Ірина, дружина Пороховщикова, постійно знаходиться поруч із чоловіком.

Народний артист Росії Пороховщиков знімався в таких фільмах, як "Свій серед чужих, чужий серед своїх", "Заповіт професора Доуеля", "Зірка привабливого щастя" і багато інших.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100