07.03.2012 12:44   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

Монотонний аватар у соцмережі збільшить працездатність

Монотонний аватар у соцмережі збільшить працездатність

КИЇВ. 7 березня. АМН. Виявляється, якщо поставити монотонний аватар з певного колірного діапазону і не міняти його ні під яким приводом принаймні протягом двох-трьох тижнів, ваш інтерес до соціальної мережі буде поступово знижуватися, а ваша працездатність неухильно зростати, повідомляють іноземні ЗМІ.

У дослідженні брали участь дві групи випробовуваних по 250 чоловік, які були студентами вищих навчальних закладів. Перша група мала можливість оновлювати свої аватари як завжди. Другій групі було запропоновано вибрати один з шести колірних зразків і встановити його як аватар для соціальних мереж.

На подив учених, загальна успішність, працездатність і задоволеність життям зросла у другої групи на 61% в порівнянні з першою, 34% випробовуваних другої групи зазначили, що їх стали набагато рідше турбувати незнайомі люди і намагатися додати їх в друзі, а 8% випробовуваних другої групи повідомили, що вони стали набагато бадьоріше себе почувати і краще висипатися.

Вчені мають намір більш докладно дослідити феномен позитивного впливу одноколірних аватарів на психіку людини і його допомогу в лікуванні залежності від соціальних мереж.

Нагадаємо, британські вчені стверджують, що активне користування соціальними мережами призводить до психічних розладів у підлітків. Науковці провели дослідження серед 1517 підлітків у віці від 13 до 19 років. Його результати показали, що у 76% з них зафіксовані психічні розлади. Найчастіше у таких підлітків вчені фіксували пониження рівня стійкості до стресу та порушення звичного механізму прийняття рішень.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100