07.03.2012 14:05   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

Нарешті норвезькому терористу висунули офіційні звинувачення

Нарешті норвезькому терористу висунули офіційні звинувачення

КИЇВ. 7 березня. АМН. Норвезька прокуратура офіційно звинуватила Андерса Берінга Брейвіка в тероризмі більш ніж через сім місяців після того, як він зізнався у вбивстві 77 людей, повідомиляє ВВС.

Як і очікувалося, прокуратура звинуватила 33-річного правого екстреміста згідно з положеннями норвезького антитерористичного закону, який передбачає відповідальність за акти насильства, спрямовані на підрив основних функцій держави або поширення страху серед населення.

Нагадаємо, що 22 липня 2011 року в молодіжному таборі на норвезькому острові Утойя Андерс Брейвік вбив 69 людей. За день до того він організував вибух в урядовому кварталі Осло, де загинуло восьмеро людей.

На судовому слуханні 6 лютого Андерс Брейвік своєї провини не визнав і зажадав звільнити його прямо в залі суду.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100