07.03.2012 15:20   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

Китай вивозить своїх працівників з Сирії

Китай вивозить своїх працівників з Сирії

КИЇВ. 7 березня. АМН. Китай заявив, що відкликає велику кількість своїх працівників з Сирії, де триває насильство, - повідомив ВВС.

Китай також заявив, що залишить у цій країні лише близько сотні співробітників, які стежитимуть за майном та обладнанням.

Тим часом, французька авіакомпанія Air France призупинила усі рейси між Парижем і Дамаском через, як каже Франція, теперішню ситуацію в Сирії.


Нагадаємо, що напередодні, після численних закликів з боку ООН, сирійська влада допустила в район представників Міжнародного комітету Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100