08.03.2012 00:18   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Мрії продовжують життя

Мрії продовжують життя

КИЇВ. 8 березня. АМН. Американські вчені провели дослідження, в якому взяла участь група добровольців похилого віку, які не мали проблем з психікою. Всі вони були розділені на дві групи: ті, у кого були в житті певні цілі, і ті, хто не бачив сенсу в будь-яких мріях на майбутнє. Через п'ять років дослідження виявилося, що в живих залишилося набагато більше учасників, які мали мету і мрію в житті, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Експерти вважають, що це пов'язано з тим, що наявність мрії  наповнює змістом всі події життя, стимулює до активної участі в різних заходах.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100