08.03.2012 00:57   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Рак кишечника провокують мікроби

Рак кишечника провокують  мікроби

КИЇВ. 8 березня. АМН. Вчені провели низку досліджень, під час яких виявили в тканинах пухлини мікроорганізми роду Fusobacterium. У звичайній мікрофлорі кишечника ці мікроорганізми зустрічаються рідко. На думку фахівців, підвищена кількість яких, ймовірно, стимулює появу і ріст пухлини, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Однак, щоб робити точні висновки, вченим необхідно провести ще додаткові дослідження. Якщо це буде доведено, то стане можливо лікувати рак за допомогою вакцинації та антибіотиків, пояснили дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100