08.03.2012 03:34   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Почастішали суїциди серед японських менеджерів

Почастішали суїциди серед японських менеджерів

КИЇВ. 8 березня. АМН.  Смертність офісних працівників в Японії різко зросла в період з другої половини 1990-х до середини 2000-х років. Такого висновку дыйшла  група фахівців під керівництвом Кодзі вади з Медичної школи Університету Кітасато, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Група Вади вивчила дані японського МОЗ про смертність населення з різних причин в період з 1980 по 2005 рік. Отримані відомості вони зіставили з інформацією про зайнятість населення країни. Всіх жителів дослідники розділили на десять груп, серед яких менеджери, фахівці вузького профілю, співробітники різних виробництв (робітники), а також безробітні.

Вчені з'ясували, що загальний рівень смертності за вказаний період часу скоротився в усіх групах, за винятком менеджерів та  фахівців вузького профілю. У цих двох категоріях показник зріс на 70 відсотків. Зростання смертності спостерігалося, переважно,  за рахунок самогубств з другої половини 1990-х років.

На думку дослідників, виявлена ​​тенденція пов'язана із занепадом японської економіки в середині 1990-х років і після - стагнацією. Вчені вважають, що на смертність офісних працівників вплинуло зростання рівня стресу, викликаний зміною умов праці у зазначеній галузі діяльності.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100