08.03.2012 10:27   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Держдума Росії розгляне законопроект МОЗ про донорство крові

Держдума  Росії розгляне законопроект МОЗ про донорство крові

КИЇВ. 8 березня. АМН. Державна дума РФ розгляне закон про донорство крові в березні  12 року. Про розповіла  це міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Тетяна Голікова, повідомляє РИА Новости.

За словами Голікової, підготовлений Мінздоровсоцрозвитку проект закону "Про донорство крові та її компонентів" парламентарії почнуть обговорювати 13 березня. Міністр назвала цей документ "одним з найбільших і цілісних" серед законопроектів, розроблених відомством. Вона також висловила сподівання, що його розгляд буде конструктивним.

Керівник МОЗ розповіла, що всього у  2012 році міністерство планує внести на розгляд депутатів Держдуми 12 законопроектів. Зокрема, законів "Про захист населення від наслідків споживання тютюну", "Про основи соціального обслуговування населення", а також "Про державну, соціальну допомоги".

Голікова зазначила, що протягом березня в думу буде направлений проект закону, що стосується ратифікації конвенцій з прав інвалідів. "Суспільство людей з обмеженими можливостями давно чекає цей законопроект", - заявила міністр. За її словами, через два роки російська влада повинна будуть відзвітувати перед міжнародним співтовариством про реалізацію прав інвалідів у країні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100