08.03.2012 05:33   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Людина фізично деградує

Людина фізично деградує

КИЇВ. 8 березня. АМН. Китайські вчені впевнені: людина деградує з фізичної точки зору. Приміром, у  стародавні часи людина була здатна пройти 50 кілометрів за день. На  це  здатні не всі, хіба що деякі спортсмени, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Причиною фізичного регресу став розвиток технологій. Тепер ті здібності, якими володіла людина на зорі свого існування, йому не потрібні. Вчені підкреслюють, що дана тенденція дуже небезпечна. Ще трохи і проблеми із зором, на кшталт  короткозорості, почнуть сприймати як щось нормальне, адже всі будуть мати поганий зір.

Вчені продовжують своє міркування: сучасне людство дуже швидко старіє і одночасно з цим надмірно покладається на машини. Тому вже найближчим часом можна буде очікувати заміну людських органів механічними дублікатами.

Незважаючи на те, що мальованої китайськими фахівцями майбутнє здається досить песимістичним, Всесвітня Організація Охорони здоров'я підтримує цю точку зору. Так, згідно з останнім дослідженням, майже 1/3 дітей у всьому світі веде "овочевий спосіб життя", незмінно призводить до зниження фізичної розвиненості і появи захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100