08.03.2012 10:11   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Закоханість позитивно впливає здоров'я

Закоханість позитивно впливає здоров'я

КИЇВ. 8 березня. АМН. Закохана людина по-іншому себе відчуває. У стані закоханості відбувається виплеск гормону задоволення - допаміну. Аналогічне з'єднання пов'язано з азартними іграми, прийомом наркотиків. Саме допамін дає відчуття ейфорії, коли закохані перебувають разом, констатує Хелен Фішнер, біологічний антрополог з Університету Ратжерса, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Допамін ініціює поведінку, спрямовану виключно на об'єкт закоханості. В результаті людину хвилює лише його друга половинка. А ось поєднання окситоцин, навпаки, заспокоює і дає відчуття інтимного зв'язку (людям хочеться обніматися, цілуватися і доторкатися один до одного). До речі, підвищений рівень окситоцину відзначається і у матерів. З'єднання дозволяє вироблятися молоку і встановити зв'язок з дитиною.

Тестостерон додаэ  відносинам пристрасты. Сексуальні стосунки підвищують його концентрацію. Від природи у чоловіків показники тестостерону вище, зокрема, і в слині. Тому, згідно однієї теорії, під час поцілунку тестостерон через слину потрапляэ в жіночий організм, підвищуючи сексуальне збудження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100