08.03.2012 11:04   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Президент Франції потрапив до реклами евтаназії

Президент Франції потрапив до реклами евтаназії

КИЇВ. 8 березня. АМН. Французька Асоціація за право померти з гідністю зобразила Ніколя Саркозі і ще двох кандидатів у президенти країни на лікарняних ліжках. Рекламна акція має привернути увагу до питання про легалізацію евтаназії у Франції, повідомляють іноземні ЗМІ.

У серії з трьох плакатів зображені чинний президент Франції Ніколя Саркозі, лідер ультраправих Марін Ле Пен і лідер правоцентристів Франсуа Байру. За допомогою фотомонтажу політиків помістили на лікарняні ліжка з крапельницями - як невиліковно хворих. Слоганом плаката стала фраза "Пан кандидат, невже вам потрібно опинитися в такому положенні, щоб змінити думку про евтаназію?".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100