09.03.2012 04:47   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Рентген зубів "розкаже" про схильність до переломів кісток людини

Рентген зубів  "розкаже" про схильність до переломів кісток людини

КИЇВ. 9 березня. АМН. По рентгенівському знімку зубів людини можна приблизно визначити її схильність до переломів кісток, стверджують шведські дослідники. Повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели довгострокове дослідження, під час  якого спостерігали за 731 жінок, вивчаючи рентгенівські знімки їхніх зубів і зіставляючи дані з випадками переломів, що  траплялися за період експерименту у жінок. Виявилося, що зниження щільності нижньої щелепи, яку видно на знімку, пов'язане зі схильністю до переломів інших кісток. Дані дослідження дійсні і для чоловічої статі, доповнили фахівці.

На думку експертів, результати дослідження дають підстави вважати, що стоматологи під час лікування зубів могли б виявляти людей, що входять до групи ризику схильності до переломів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100