09.03.2012 08:55   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Білорусам допоможуть у вирішенні проблеми безпліддя

Білорусам допоможуть у вирішенні проблеми безпліддя

КИЇВ. 9 березня. АМН. Найближчим часом буде розглянуто питання надання допомоги людям у вирішенні проблеми безпліддя. Про це заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

"Процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) дуже дорога А ефект -. 40-50%, як мене інформували фахівці, - сказав Олександр Лукашенко - .. Але у нас немало таких сімей Тому, говорячи про дорожнечу, серйозності процедури, не можна відмахнутися від них" .

"Ми постараємося допомогти сім'ям, які потрапили в цю дуже складну ситуацію, - пообіцяв Президент -. Заради дітей треба йти на будь-які витрати". Щоб приймати рішення, потрібно вивчити цю проблему, зокрема з урахуванням світового досвіду, резюмував глава держави.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100