09.03.2012 07:12   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Часник захищає від захворювань серця

Часник захищає від захворювань серця

КИЇВ. 9 березня. АМН. Вживання часнику має профілактичний ефект на здоров'я серцево-судинної системи, стверджують американські дослідники з Медичної школи Університету Еморі, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент на лабораторних мишах з підвищеним ризиком ушкодження серця. Фахівці виявили в складі часнику речовину Діалло-трисульфід, що  запобігає руйнуванню тканин серця. Частини гризунів ввели дану речовина. Виявилося, що у тих, кому ввели речовину з часнику, обсяг пошкодженої серцевої тканини скоротився майже на 2/3.

Експерти пояснюють, що ця речовина вивільняє сірководень, який в певних концентраціях захищає серце. Зараз вчені вивчають можливість отримати такий же ефект не за допомогою ін'єкцій, а використовуючи оральні препарати

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100