09.03.2012 07:45   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Зубна паста не здатна захистити від карієсу

Зубна паста не здатна захистити від карієсу

КИЇВ. 9 березня. АМН. Зубна паста не допомагає уникнути виникнення карієсу, стверджують німецькі стоматологи і фізики, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені з Університету Саар провели дослідження, під час якого встановили, що шар фтору здатний захистити емаль зубів, якщо його буде в 100 разів більше, ніж залишається після чищення зубів. Також фахівці виявили небезпечні властивості зубних паст. Приміром, відбілюючі зубні пасти просто руйнують зубну емаль. Тривале застосування цих паст призводить до підвищеної чутливості зубів.

Стоматологи пояснили, що наявність білих зубів зовсім не означає, що вони здорові. Білий колір мають молочні зуби і зуби молодих людей. У міру дорослішання людини емаль перестає бути прозорою і зуби набувають  жовтого відтінку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100