09.03.2012 08:26   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Плоскостопість може бути причиною болів в спині

Плоскостопість може бути причиною болів в спині

КИЇВ. 9 березня. АМН. Пласкостопість може бути причиною болів в спині. Згідно з медичними даними, у розвинених країнах світу близько 70% школярів мають ту чи іншу форму пласкостопості, від чого пізніше протягом довгих років страждають від болів в спині, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Американські вчені провели нове дослідження, під час якого встановили, що між болями в хребті і станом ніг і стоп існує зв'язок. Також фахівцям вдалося з'ясувати, що пласкостопість може негативно впливати на стан інших внутрішніх органів.

Між тим, сучасна медицина пропонує методи діагностики і лікування пласкостопості. За допомогою комп'ютерного сканування стоп ставлять діагноз, на підставі якого ортопеди підбирають коригувальні вироби, повідомили експерти.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100