09.03.2012 09:20   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Книги врятують від стресу

Книги врятують від стресу

КИЇВ. 9 березня. АМН. Вчені з Університету Сассекса провели експеримент, в якому вивчали різні способи боротьби зі стресом. Виявилося, що найефективніший засіб подолання стресу - це читання книг, повідомляють зарубежнні ЗМІ.

За підрахунками фахівців, книги дозволяють знизити рівень стресу на 68%. Для нормалізації пульсу і розслаблення м'язів достатньо було мовчки почитати протягом шести хвилин. Також вивчалося вплив від прослуховування музики, розпивання чаю чи прогулянки.

Експерти повідомили, що прослуховування музики знижувало рівень стресу на 61%, чашка чаю або кави - на 54%, а прогулянка - на 42%. Відеоігри знижували стрес значно гірше (на 21 відсоток), причому пульс під час гри до початкових показників не опускався.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100