09.03.2012 10:03   |   За кордоном

Пияцтво найефективніше лікувати галюциногеном ЛСД - учені

Пияцтво найефективніше лікувати галюциногеном ЛСД - учені

КИЇВ. 9 березня. АМН. Одна доза галюциногенного препарату ЛСД може допомогти хронічним алкоголікам позбавитися від шкідливої ​​звички, стверджують норвезькі дослідники, передає ВВС.

Вчені з Норвезького університету науки і техніки проаналізували результати шести експериментів з лікування алкоголізму, що проводилися з 1960 року. Вони з'ясували, що число пацієнтів, яких лікували за допомогою разової дози галлюциногена ЛСД, перевищує число тих, хто боровся з хворобою традиційними способами: 59% проти 38%.

Вчених здивув той факт, що дослідження механізму впливу ЛСД на організм хронічних алкоголіків не було продовжено.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100