09.03.2012 11:32   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

У 90 країнах узаконені тілесні покарання юних правопорушників - ООН

У 90 країнах узаконені тілесні покарання юних правопорушників - ООН

КИЇВ. 9 березня. АМН. Смертні вироки щодо неповнолітніх та їх довічне ув'язнення в тюрму без права дострокового звільнення - грубе порушення прав дитини. Про це заявила Верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллей, виступаючи на 19-й сесії Ради з прав людини, повідомили АМН в прес-службі ООН.

Наві Піллей висловила стурбованість тим, що майже в 90 країнах щодо неповнолітніх правопорушників в якості дисциплінарних заходів узаконені тілесні покарання, в тому числі - шмагання, побиття камінням і ампутації.

Представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Сюзан Біссел заявила, що на сьогодні в світі в місцях позбавлення волі налічується більше мільйона дітей та близько двох мільйонів неповнолітніх поміщено у виправні установи.

Верховний комісар ООН зазначила, що діти не повинні піддаватися тривалим затриманям без права доступу до адвоката.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100