09.03.2012 14:01   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

Кока-Кола та Пепсі змінили рецепт напою

Кока-Кола та Пепсі змінили рецепт напою

КИЇВ. 9 березня. АМН. Компанії Coca-Cola Co. і PepsiCo Inc. змінили рецепт легендарних напоїв у зв'язку з тим, що один з компонентів може викликати рак, повідомляє РІА "Новости".

За даними американських учених, у складі напоїв Coca-Cola, Pepsi-Cola і Dr Pepper присутній барвник, що містить 4-метілімідазол (4-MI), який в ході досліджень викликав онкологічні захворювання у піддослідних щурів.

Тепер, згідно з новим законом, який прийняли в штаті Каліфорнія, всі продукти, що містять більше 29 мікрограмів даної речовини, повинні мати маркування про загрозу раку. Приміром, одна баночка Coca-Cola містить близько 140 мікрограмів 4-MI.

Після прийнятого закону компанії, що випускають популярні напої, вирішили змінити рецепт напоїв, звернувшись до постачальників барвника з проханням привести склад речовини у відповідність до вимог нового закону.

Як повідомляв АМН, американські вчені з Університету Вермонта "звинувачують" газовані напої у підвищеній агресії у підлітків. Відповідне твердження ґрунтується на дослідженні, в якому опитали 1878 школярів у віці 14- 18 років з 20 шкіл Бостона.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100