09.03.2012 14:28   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

У Кенії звільнили 25 тис. лікарів в покарання за страйк

У Кенії звільнили 25 тис. лікарів в покарання за страйк

КИЇВ. 9 березня. АМН. Влада Кенії звільнила 25 тис. співробітників медичних установ, що вийшли на страйк з вимогою підвищити їм зарплату, повідомляє РИА "Новости".

Вони вимагали від влади країни втілити в життя схвалену раніше угоду про підвищення їм зарплати. Міністр охорони здоров'я Кенії пригрозив страйкуючим звільненням, якщо вони не повернуться на свої робочі місця.

В уряді країни вважають, що не можна більше дивитися "як кенійці страждають в лікарнях без медичного догляду, бо медсестри та інший медперсонал на страйкує".

Імена 25 тис. медичних працівників, які страйкують, були викреслені зі списку людей на державному забезпеченні. Вони більше не державні службовці.

Нагадаємо, українським Державним бюджетом на 2012 рік передбачено, що протягом року середня заробітна плата лікаря-хірурга вищої категорії у стаціонарі збільшиться на 861 грн, а зарплата лікаря-терапевта вищої категорії - на 704 грн. Фельдшер вищої категорії отримуватиме на 540 грн більше,

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100