09.03.2012 23:01   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

ООН: світ наближається до виконання Цілей тисячоліття

ООН: світ наближається до виконання Цілей тисячоліття

КИЇВ. 9 березня. АМН. До підведення підсумків виконання восьми Цілей тисячоліття в галузі розвитку, прийнятих світовими лідерами в 2000 році, залишилося три роки. І, схоже, світ - на шляху до їх виконання. Це випливає з цифр, які представив у четвер Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, повідомляє Радіо ООН, передає АМН.

Так, за попередніми даними Світового банку, завдання скорочення вдвічі частки бідняків в глобальному масштабі була досягнута до кінця 2010 року. Причому, число людей, що живуть у крайній убогості, скоротилася у всіх регіонах світу, включаючи Африку. Вдалося також удвічі знизити частку людей, які не мають доступу до чистої води. Смертність від туберкульозу з 1990 року скоротилася на 40%, а від малярії за останнє десятиліття - на третину. Ще одна виконана мета - поліпшення умов життя 100 млн. мешканців трущоб.

Проте Пан Гі Мун попередив, що за глобальними цифрами ховаються глибокі відмінності між регіонами і країнами. Наприклад, якщо в більшості регіонів доступ до чистої води має 90% населення, то в Африці цей показник становить лише 61%.

Навряд чи вдасться досягти мети в області санітарії - 2,5 мільярда людей сьогодні не мають жодних туалетів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100