10.03.2012 13:45   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

У Білорусі провели операцію з протезування діафрагми у новонародженого

У Білорусі провели операцію з протезування діафрагми у новонародженого

КИЇВ. 10 березня. АМН. У Дитячому хірургічному центрі країни вперше проведена торакоскопічна  операція з протезування діафрагми у новонародженого.

Протягом трьох з половиною годин бригада хірургів у складі Олександра Махліна, Олександра Свірського та Ігоря Севковского виконувала через три 3-міліметрових отвори складну операцію. Органи, які перебували в грудній клітці, були зведені на належне місце в черевній порожнині. Потім хірурги приступили до найскладнішого етапу операції - створення штучної діафрагми з білоруського матеріалу "Біокард".

Сьогодні маленький пацієнт з реанімації переводиться в загальнохірургічне  відділення.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100