10.03.2012 17:33   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Алкоголізм можна вилікувати лише "зсередини"

Алкоголізм можна вилікувати лише "зсередини"

КИЇВ. 10 березня. АМН. Лише зсередини можна вилікувати алькоголізм. Такого висновку дійшла міжнародна група дослідників, протягом майже десяти років аналізували результати роботи декількох наркологічних центрів в різних країнах, а також груп анонімних алкоголіків, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Дослідження показало, що кількість алкоголіків, які припинили вживати спиртне в результаті проведених курсів медикаментозної терапії і кількість тих, хто зупинився сам, зокрема, за допомогою груп анонімних алкоголіків, перших набагато більше.

Однак при цьому багато алкоголіки, які пройшли тільки курс медикаментозного лікування, повертаються згодом до свого "заняття", тоді як ті, хто прийняв внутрішнє рішення про відмову від алкоголю і отримує підтримку від таких же, як він сам, практично ніколи не "зриваються".

На думку фахівців, вольове рішення відіграє важливу роль у подоланні алкогольної залежності, проте його далеко не завжди достатньо. Тому головним завданням для медиків залишається розширення можливостей отримання цілодобової і анонімної і кваліфікованої наркологічної допомоги.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100