22.08.2012 21:10   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Кофеїн заважає завагітніти

Кофеїн заважає завагітніти

Американські вчені провели дослідження, згідно з якими було проаналізовано кофеїн та  його вплив на жіночий організм. Згідно з отриманими даними, дослідники дійшли  до висновку, що ті жінки, які бажають найближчим часом завагітніти, зобов'язані відмовитися від всіх продуктів харчування, в складі яких знаходиться кофеїн, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

У проведеному дослідженні брало участь 9000 представниць прекрасної половини людства. При щоденному прийомі як мінімум 4-х чашок кави можливість зачати дитину скорочується приблизно на чверть. Пов'язано це в першу чергу з тим, що кофеїн сприяє зниженню активності м'язів в маткових трубах. А по них, як відомо, яйцеклітина переміщається з яєчника в матку, в якій і відбувається процес запліднення.

Пересування яйцеклітини здійснюється завдяки м'язовим скороченням. Кофеїн в свою чергу негативно впливає на можливість скорочення. Внаслідок цього яйцеклітина не здатна самостійно пересуватися.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100