10.03.2012 18:40   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Сонце позитивно впливає на майбутніх татусів

Сонце позитивно  впливає на майбутніх татусів

КИЇВ. 10 березня. АМН. Проведені нещодавно дослідження продемонстрували, що вітамін D, що виробляється організмом,  у чоловіка,  під дією прямого сонячного випромінювання, підвищує якість насінної рідини. Ті, хто збирається в найближчому майбутньому стати батьком, повинні якомога більше часу проводити на сонці, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

У дослідженні, яке проводили медики з Копенгагена, взяло участь 340 представників сильної статі. У них проводився аналіз сперми і крові. Останній  якраз і демонстрував вміст вітаміну D. Цей вітамін збільшує швидкість, а також проникнення сперматозоїдів в процесі руху до яйцеклітини.

У тих чоловіків, в крові яких  рівень вітаміну D був низьким, відзначалася і значно меншу кількість здорових сперматозоїдів. При нормальному рівні вітаміну і достатньому впливу сонячного світла, відзначався більш високий відсоток вмісту здорових сперматозоїдів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100