10.03.2012 19:13   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Близнята збільшують тривалість життя матері

Близнята  збільшують тривалість життя матері

КИЇВ. 10 березня. АМН. Вчені зі Сполучених Штатів Америки провели дослідження, результати якого показали, що жінки стають здоровішими  після народження близнят, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

У той же час в дослідженні не враховувався той фактор, що одночасне народження 2-х і більше дітей підвищує ризик смертельного результату у матері в процесі пологів. У процесі аналізу даних були розглянуті життя 60-ти тисяч жінок, що народилися з 1807-го по 1899-й роки. Менше 8-ми відсотків з їх кількості народили близнюків. У результаті дослідники прийшли до висновку, що існує тісний взаємозв'язок між тривалістю життя і народженням 2-х і більше дітей. Ризик смерті у матерів близнюків відзначався на 7,6 відсотка рідше.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100