10.03.2012 19:57   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Ліпосакція не справляється з жиром

Ліпосакція не справляється з жиром

КИЇВ. 10 березня. АМН. На сьогоднішній день лапосакція є найпопулярнішою пластичною операцією в світі. Тільки на території Сполучених Штатів Америки, щорічно, під ніж хірурга лягають близько 450-ти тисяч осіб, які страждають ожирінням. Дана операція отримала небачену популярність завдяки рекламі, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Проте вже протягом багатьох років багатьох людей цікавить питання повернення жирових клітин. Заради цього був проведений своєрідних експеримент, під час якого з'ясувалося, що жир повертається, проте відкладається не в місці ліпосакції, а в інших місцях організму. Виходить, що порушений дисбаланс відновлюється, і кількість жирових клітин приходить до показника, який відзначався до операції.

На проведення експерименту вченим знадобився  рік, але результат був того вартий. Відновлення обсягів жиру, яке відзначається в інших місцях, пояснюється порушенням будови жирової тканини в місці ліпосакції. Виходить так, що організм людини самостійно регулює кількість жиру. До речі, жирові клітини мають тривалість життя в 7 років.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100