10.03.2012 21:02   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Молоко дозволяє боротися із зайвою вагою

Молоко дозволяє боротися із зайвою вагою

КИЇВ. 10 березня. АМН. Австралійські вчені провели експеримент, в результаті якого з'ясували, що молоко допоможе людям, що страждають від  зайвих кілограмів. Для проведення дослідів була зібрана група з 34-х осіб, у яких були проблеми із зайвою вагою. Причому в експерименті брали участь як чоловіки, так і жінки, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

На сніданок частині людей давали по півлітра знежиреного молока. Іншим стільки ж фруктового соку. Калорійність в обох випадках становила близько 250-ти калорій. Після цього під час обіду їм пропонувалося з'їсти будь-яку кількість їжі, щоб утамувати голод.

Дослідження показали, що люди, які одержували молоко на сніданок, з'їдали менше їжі в порівнянні з тими, хто випивав фруктовий сік. В середньому відзначалося 10% скорочення прийому їжі. Молоко підвищує відчуття ситості, тому воно буде досить корисним продуктом в процесі боротьби із зайвою вагою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100