11.03.2012 08:31   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Жінкам які палять небезпечно робити підтяжку грудей

Жінкам які палять небезпечно робити підтяжку грудей

КИЇВ.11 березня. АМН. Підтяжка грудей для жінок, що палять, може призвести до гангрени сосків, попереджає пластичний хірург зі США Ентоні Юн, пишуть зарубіжні ЗМІ.

Відомий американський лікар пояснює, що нікотин у поєднанні з чадним газом можуть порушити приток крові до тих чи інших частин тіла. Це призводить до серйозних ускладнень в постопераційний період.

Нагадаємо, що негативні наслідки токсинів проявляються і на інших частинах тіла. Примірос, ті, хто зробив підтяжку обличчя, в результаті паління, можуть отримати чорну шкіру, яка почне облазити.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100