10.03.2012 21:36   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Чіпси допомагають організму боротися зі стресом

Чіпси допомагають  організму боротися  зі стресом

КИЇВ. 10 березня. АМН. Професор Ерік Краузе, який є одним з світил сучасної медицини, були проведені досліди стосовно  впливу солі на нервовий стан організму. Дослідження проводилися на лабораторних щурах. Одній групі тварин давали солоні продукти, інші ж були їх позбавлені. Потім на обидві групи були здійснені стресові впливи, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Ділянки головного мозку, що відповідають за стрес, тих тварин, які вживали солоні продукти, практично не показували своєї активності.

Як показали досліди, сіль сприяє виробленню окситоцину, який відповідає за стан закоханості. Завдяки цьому людина стає більш доброзичливою. У зв'язку з цим вживання чіпсів, а також солоних горішків допомагає поліпшити психологічний стан.

Таким чином, підвищений бажання спілкуватися проявляється у людей в барах не  завдяки випитому спиртного, скільки солоним закускам, які до нього подаються.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100