10.03.2012 22:01   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Вчені знищать алергію на кішок

Вчені знищать алергію на кішок

КИЇВ. 10 березня. АМН. Вчені з Канади розробили вакцину, завдяки якій відсутні алергічні реакції на котячу шерсть і слину. В  даний час близько 10-ти відсотків населення Землі страждають алергією на кішок, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Для створення вакцини ученим знадобилося  близько 10-ти років. Було встановлено, що алергічні реакції в організмі людини з'являються внаслідок виділення тваринами особливого білка. Через деякий час на цьому білку були знайдені ті ділянки, які й провокують алергію. Для цього вчені випробували 100 добровольців, які страждають алергічними реакціями на котячу шерсть.

Після цього вченим вдалося створити синтетичний білок, який став запобігати розвитку алергії в організмі людини. В даний час вчені проводять випробування до розробленого ліками з метою вибрати найбільш ефективну дозу препарату. Вони припускають, що людина, що страждає алергією на котячу шерсть, повинна  буде отримувати близько 6-ти щеплень щорічно.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100