10.03.2012 22:40   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Білий хліб знижує сексуальну активність

Білий хліб знижує сексуальну активність

КИЇВ. 10 березня. АМН. Численні дослідження  незалежних вчених продемонстрували, що вживання білого хліба  впливає на сексуальну активність. Раніше було відомо, що даний продукт харчування додає ще й зайвих кілограмів. Також стало також відомо, що він зменшує сексуальний потяг людини, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вуглеводи, що  містяться в білому хлібі, не лише додають зайвих кілограмі, а й позбавляють їх енергії. У зв'язку з тим, що дана енергія відсутня, людина просто змушує себе зайнятися сексом. В даний час мільйони людей по всьому світу, як чоловіків, так і жінок, страждають від зниження їх лібідо.

У той же час негативний вплив на лібідо людини має не лише білий хліб, а й різноманітні безалкогольні напої, які мають на меті  тонізувати. Особливо негативно впливають ті напої, у складі яких міститься хінін. Також знижують лібідо жарознижуючі препарати, антидепресанти і болезаспокійливі засоби.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100