11.03.2012 02:38   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Орторексія вражає британців у 30 років

Орторексія вражає британців у 30 років

КИЇВ. 11 березня. АМН. Британські дієтологи занепокоєні зростанням захворюваності на психічний розлад під назвою нервова орторексія – прагнення їсти лише здорову їжу. Про це повідомляє Telegraph.

Науковці стверджують, такі  люди, обираючи продукти, керуються спотвореним уявленнями про "здорову" їжу. Це призводить до серйозних порушень обміну речовин. Найчастіше жертвами нервової орторексії стають представники середнього класу у віці від 30 років, кажуть вчені.

За даними Британської дієтичної асоціації, кількість осіб, які страждають на нервову орторексію, істотно зросла за останні роки, що являє нову загрозу громадському здоров'ю країни.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100