11.03.2012 00:36   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

У майбутньому ліки будуть виготовляти роботи

У майбутньому ліки будуть виготовляти роботи

КИЇВ. 11 березня. АМН. Один з каліфорнійських університетів  продемонстрував можливість виготовлення медичних препаратів, а також їх розподілу, за допомогою використання роботів. Розроблена технологія дозволить в автоматичному режимі не тільки зберігати, але і проводити різноманітні медикаменти, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Для цього обрали  фармацевтичного  робота Robotic IV Automation. Він самостійно не лише виготовив, але і розподілив близько 350-ти тисяч лікарських препаратів. Приміщення, де працював робот, є досить великим, а ліки там зберігаються в спеціальних стерильних відсіках.

Для виготовлення всіх лікарських засобів роботу знадобилося  12 годин. Кожен засіб має свій власний штрих-код і рецепт  його застосування.

В даний час розробники створили кілька подібних роботів, вони будуть задіяні в клініках Сполучених Штатів Америки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100