11.03.2012 08:55   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Рожеві окуляри доступні не всім

Рожеві окуляри доступні не всім

КИЇВ. 11 березня. АМН. Кажуть, що деякі люди дивляться на світ крізь рожеві окуляри.  Раніше фахівці вважали, що справа у  темпераменті і характері кожної конкретної людини, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Однак дослідження показали - справа в генетичній схильності до оптимізму або песимізму, визначеної на хімічному рівні. Виявляється, деяким людям рожеві окуляри або контактні лінзи дані, що називається, від народження, разом з солідним запасом такої речовини як нейропептид Y.

Дослідження показали, що люди, у яких рівень цієї речовини в організмі (закладається генетично, паралельно з такими параметрами як, наприклад, колір очей або волосся) вище, значно легше ставляться до життя, оптимістичним дивляться на самі непрості ситуації. Ті ж, у кого нейропептида Y закладено недостатня кількість, схильні до депресій, гостріше відчувають біль, їхнє ставлення до життя і до собе негативніше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100