11.03.2012 04:43   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Яловичина - найкращий засіб проти підвищеного холестерину

Яловичина - найкращий засіб проти підвищеного холестерину

КИЇВ. 11 березня. АМН. Співробітники Університету Пенсільванії встановили: наявність у щоденному раціоні пісної яловичини призводить до зниження загальних показників холестерину і, зокрема, "шкідливого холестерину". А цей факт дуже важливий для сердечників, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вплив дієти вчені перевірили на групі добровольців з помірно підвищеним холестерином. Дослідники варіювали обсяг споживаної яловичини і стежили за тим, як змінюється рівень холестерину. У результаті концентрація «шкідливого холестерину» впала на 10% при вживанні 113-153 грамів м'яса.

Експерти рекомендують включити м'ясо в щоденний раціон, відкинувши забобони і переконаність в тому, що м'ясо, навпаки, шкодить судинам і серцю.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100