11.03.2012 05:24   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Масажні крісла стали дуже популярними

Масажні крісла стали дуже популярними

КИЇВ. 11 березня. АМН. Використання масажу почало поширюватися зі Сходу на Захід. Тому  популярними є старі методики, що  застосовувалися при ручному масажі, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Одним з найбільш поширених  можна вважати акупунктуру і шиацу. Якщо раніше для їх використання обов'язково повинен був бути досвідчений фахівець, в наш час ці функції з успіхом може виконувати і масажне обладнання.

Якщо ви думаєте про покупку  устаткування, оцінюючи масажні крісла, то перше питання, на яке необхідно знати відповідь - навіщо воно вам? Адже для різних цілей необхідно буде і різне обладнання. При необхідності інтенсивного впливу на тіло потрібні одні функції, а для розслаблення організму - зовсім інші. Хоча багато моделей пропонують декілька функцій відразу, але не кожна здатна запропонувати всі необхідні саме для вас функції.

Одні з головних критеріїв - це працездатність мотора. Від його потужності залежить і інтенсивність проведених дій, і довговічність роботи самого апарату. Вважається, що краща робота буде у тих моделей, які використовують декілька незалежно працюючих моторів.

Важливим також є і кількість роликів,  у певній моделі - чим більше, тим краще. Але варто розібратися, що саме вважають роликами компанії-виробники. Це може бути кожне колесо або ж окремий обертовий механізм. Це особливо важливо в тому випадку, коли необхідний вплив на конкертну  частину тіла. Скільки б не було роликів, важливо знати, керує ними всіма один механізм чи ні. Адже якщо тільки один, то всі ролики можна вважати за один, а значить, значно знижується ефект від даного масажу.

Хоча покупка масажного крісла здатна вирішити чимало проблем, які можуть виникнути при використанні ручного масажу, але все одно і тут є свої недоліки. Так, однією  з головних перешкод при купівлі масажного крісла може стати його ціна і досить великі розміри. Тому компромісним варіантом можна вважати локальні масажери і масажні накидки. Їх використання також корисно, як і масажних крісел, але з тією різницею, що можливість їх придбати є у більшої кількості людей і для їх зберігання і експлуатації не буде потрібно кілька вільних метрів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100