11.03.2012 06:48   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Жінки частіше страждають "запаленням хитрощів"

Жінки частіше страждають "запаленням хитрощів"

КИЇВ. 11 березня АМН. Дослідження європейських вчених дозволяють стверджувати: жінки частіше, ніж чоловіки, беруть лікарняний і при цьому не відчувають незручності, коли необхідно придумати правдоподібну причину для незапланованого відпустки, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

До речі, дослідники також встановили, що найулюбленіший місяць серед "прогульників" - це січень. Мабуть, холоду та епідемії простудних захворювань самі підказують виправдання для відгулу.

Вчені встановили, що більше половини з більш, ніж тисячі опитаних жінок хоч раз обманювали начальство і колег, прикидаючись хворими, в той час, як серед представників сильної статі цей показник значно нижчий - всього тридцять відсотків.

"Багато хто з опитаних просто-напросто незадоволені своєю роботою, однак при цьому тримаються за тепленьке місце, - зазначає психолог Русі Пайпер, координатор дослідження. - Тому вони і вдаються замість звільнення до невеликої перепочинку. Роботодавці повинні більше часу приділяти мотивації працівників та їх моральної підтримки".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100