11.03.2012 08:03   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Органічне молоко корисніше для здоров'я

Органічне молоко корисніше для здоров'я

КИЇВ. 11 березня. АМН. Фахівці з Університету Ньюкасла з'ясували, що органічне молоко корисніше для здоров'я, ніж звичайне. За словами дослідників, в ньому міститься менша кількість насичених жирів і більше жирних кислот, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Крім того, вчені вважають, що органічний продукт менше схильний до негативних впливів навколишнього середовища. Чим пояснюється подібне відмінність? Джилліан Батлер, автор дослідження, вважає, що вся справа в різниці випасу худоби та добривах, що застосовуються для зростання конюшини - основний кормової трави.

"Мабуть, на фермах, які виробляють органічну молоко більш уніфікована система годування худоби, - стверджує вона -. Немає двох марок, які б сильно відрізнялися за складом жирів". Високий вміст насичених жирних кислот у звичайному молоці обумовлено, швидше за все, застосуванням азотних добрив.

"Вибираючи органічне молоко, люди можуть скоротити споживання насичених жирів на тридцять-п'ятдесят відсотків, - зауважує Джилліан Батлер. Однак при цьому кількість корисних жирних кислот, які надходять в організм, залишиться на тому ж рівні, що при вживанні звичайного молока".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100