11.03.2012 10:04   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Протягом року три рідні сестри захворіли на рак молочної залози у США

Протягом року три рідні сестри захворіли  на рак молочної залози у США

КИЇВ. 11 березня. АМН. Троє американок, які є рідними сестрами, протягом року захворіли на рак молочної залози. Як повідомляє MSNBC, рідкісний випадок був зафіксований в сімействі О'Брайен в 2010 році.

Рак грудей був виявлений у Бренди О'Брайен в жовтні 2010 року. При цьому захворювання розвинулося у жінки вдруге - раніше вона вже пройшла курс лікування злоякісної пухлини молочної залози. Протягом 12 місяців аналогічні пухлини були виявлені у старшої та молодшої сестер Бренди - Енджел і Кетлін, відповідно.

У трьох сестер була виявлена ​​одна і та ж мутація, яка зумовлює розвиток захворювання. Як розповіли родички, раком грудей страждала їх мати. Крім того, від цієї хвороби померла прабаба Енджел, Бренди та Кетлін по материнській лінії.

За словами фахівців, спадковими факторами зумовлені лише 5-10 відсотків усіх випадків раку молочної залози. У зв'язку з цим випадок з сімейством О'Брайен виглядає майже неймовірним.

В даний час хірурги проводять ряд операцій, спрямованих на відновлення молочної залози Бренди. Енджел проходить курс променевої терапії. Кетлін, в свою чергу, пройшла хірургічне лікування раку грудей близько місяця тому.

За даними Американського товариства раку (American Cancer Society), пухлини молочної залози є другою за частотою причиною смерті жінок від онкології після раку легень. Щорічно захворювання виявляють більш ніж у 200 000 американок. Близько 40 000 жінок вмирають від раку грудей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100