11.03.2012 11:45   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Працівникам американської лікарні заборонили пахнути тютюновим димом

Працівникам американської лікарні заборонили пахнути тютюновим димом

КИЇВ. 11 березня. АМН. Керівництво американської лікарні заборонило співробітникам носити одяг із запахом тютюнового диму. Відповідні правила введені в лікарні Крістус-Сент-Френсіс-Кабріні, штат Луїзіана, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Згідно з нововведеннями, співробітникам медустанови заборонено палити протягом робочого дня, а також під час перерв. Крім того, медикам заборонили приходити на роботу в одязі, що має запах тютюнового диму.

За словами адміністратора Луїзіанської лікарні Лізи Лов, керівництво медустанови прийняло таке рішення, щоб захистити пацієнтів і співробітників віді шкідливих речовин сигаретного диму, які можуть накопичуватися у волокнах тканини.

Нові обмеження для курців у лікарні Крістус-Сент-Френсіс-Кабріні набудуть чинності з липня 2012 року.

У 2010 році американські вчені дійшли висновку висновку, що куріння може викликати рак, навіть в тому випадку, коли людина не контактує  з сигаретним димом. Вони з'ясували, що нікотин накопичується на пористих і волокнистих поверхнях, а потім вступає в реакцію з парами азотистої кислоти, що містяться в повітрі. В ході цієї реакції утворюються нітрозаміни, що володіють канцерогенними властивостями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100