11.03.2012 15:03   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

Більше половини росіян засуджують куріння при дітях

Більше половини росіян засуджують куріння при дітях

КИЇВ. 11 березня. АМН. 57.1% росіян засуджують тих, хто курить при дітях. Ці дані офіційного опитування МОЗ Росії надали АМН в прес-службі профільного міністерства.

За даними громадського інтернет-опитування Міністерства, 57.1% росіян засуджують тих, хто курить при дітях. 11% респондентів відповіли, що не тільки не курять при дітях, а й у квартирі взагалі: отруйні речовини все одно осідають на поверхнях. 10.9% курять при дітях, але тільки на відкритому повітрі і видихаючи дим в інший бік.

Нагадаємо, щорічно через вживання тютюну вмирає більше 5 мільйонів людей - це більше, ніж від ВІЛ/СНІДу, туберкульозу і малярії, разом узятих. При збереженні нинішніх тенденцій число щорічних випадків смерті в результаті вживання тютюну може перевищити до 2030 року 8 мільйонів, а загальне число таких випадків смерті в 21-му столітті може досягти одного мільярда. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100