12.03.2012 10:15   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

Британець вимагає у Верховного суду права померти

Британець вимагає у Верховного суду права померти

КИЇВ. 12 березня. АМН.У Британії паралізований чоловік хоче аби лікар позбавив його життя, - повідомила ВВС.
Пацієнт - 58-річний Тоні Ніклінсон - намагається отримати постанову суду про те, що лікар, який допоможе йому померти, буде захищений від звинувачення в убивстві.
Після серцевого нападу, що трапився з паном Ніклінсоном у 2005 році, він страждає на так званий "синдром замкнутої людини". Це означає, що його тіло паралізоване, але мозок неушкоджений.
Міністерство юстиції заявляє, що постанова, на яку розраховує чоловік, означатиме зміну законодавства про відповідальність за убивства. А такі зміни, кажуть у міністерстві, може зробити лише парламент.
Нагадаємо, що в Нідерландах почали функціонувати амбулаторні команди фахівців, які проводять процедуру евтаназії в домашніх умовах.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100