12.03.2012 14:05   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

iPhone виконуватиме функцію глюкометру

iPhone виконуватиме функцію глюкометру

КИЇВ. 12 березня. АМН. Тепер рівень цукру у крові можна виміряти за допомогою пристрою, який приєднується до iPhone і iPod touch. Про це повідомляє The Press Association.

Глюкометр працює завдяки безкоштовному додатку Diabetes Manager App, котрий дозволяє відслідковувати і аналізувати медичні дані. Як і звичайному глюкоментру цьому потрібно лише одна краплина крові. Результати обстеження одразу ж виводяться на екран і людина отримує розгорнуті відомості про динаміку рівня цукру у крові.

Дане обладнання створене для покращення контролю рівня цукру у крові серед хворих на цукрових діабет.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно вчені розробили програму для iPhone за допомогою якої можна дізнатися свій особистий ризик розвитку раку шкіри та інших шкірних захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100