12.03.2012 14:30   |   За кордоном
Автор: Наталя Казакова

За створення наркопритону лишатимуть житла і майна

За створення наркопритону лишатимуть житла і майна

КИЇВ. 12 березня. АМН. У Красноярську за створення наркопритону,хоча б раз лишатимуть майна і житла, передає ІТАР-ТАСС.

До конфіскації квартир організаторів наркопритонів закликав сьогодні на колегії щодо забезпечення безпеки городян в. о. голови Красноярська Едхам Акбулатов.

Він підкреслив, що протидія наркоманії є однією з пріоритетних для міської адміністрації завдань.

"Ми повинні боротися з цим злом, яке кидає виклик всій нашій країні, цивілізації і нашому місту. Змінюється структура злочинів, з'являється дезоморфінова наркоманія, яка абсолютно інша за рівнем доступності і за рівнем наслідків для тих людей, які не можуть впоратися з цим злом. Нам необхідно вживати заходи щодо людей, які створюють у своїх квартирах наркопритони", - зазначив Акбулатов.

За його словами, людина, яка хоча б раз організувала у себе наркопритон, має бути покарана так суспільством, щоб все його майно було конфісковано, в тому числі і квартира.

Нагадаємо, основною рушійною силою епідемії ВІЛ/СНІД в Україні є споживачі ін'єкційних наркотиків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100