12.03.2012 14:14   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

Британським олімпійцям радять уникати рукостискань

Британським олімпійцям радять уникати рукостискань

КИЇВ. 12 березня. АМН. Британським атлетам радять не тиснути руки суперникам та чиновникам на Олімпіаді в Лондоні, передає BBC.

Британська олімпійська асоціація (БОА) висловлює стурбованість щодо хвороб, які можуть завадити господарям Олімпіади успішно виступити.

На запитання, чи варто уникати рукостискань, головний лікар БОА Іян Маккарді сказав: "До певної міри, я думаю, що так".

"Найбільшу небезпеку виступам спортсмена становлять хвороби та можливі травми. Ми говоримо про те, як зменшити ризики захворювань для атлетів. Це все стосується гігієни рук", - наголосив він.
Близько 10 тис. спортсменів братимуть участь в Олімпійських іграх цього року. Представники команд із понад 200 країн ділитимуть кімнати Олімпійського селища та будуть разом харчуватися.

Пан Маккарді каже: "Під час Олімпіади ти живеш неначе у бульбашці і спілкуєшся із дуже обмеженим колом людей. Але на Олімпіаді в Лондоні все буде по-іншому. Спортсмени постійно спілкуватимуться із величезною кількістю людей. На змаганнях такого масштабу стан здоров'я спортсменів відіграє дуже важливу роль".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100