12.03.2012 14:22   |   За кордоном
Автор: Дарія Шамаєва

Жінка панічно боїться ґудзиків

Жінка панічно боїться ґудзиків

КИЇВ. 12 березня. АМН. 30-річна Луїза Френсіс з Ньюкасла-на-Тайні страждає від дивної фобії. Вона боїться гудзиків, пише The Daily Mail. Жінка не виносить навіть їх виду.

Даний розлад медики охрестили "кумпунофобія".

Фобія вперше дала про себе знати у віці семи років. Причиною стала дитяча гра з гудзиками. З того самого моменту думка про круглі пластикових предметах призводить Луїзу в жах. Відповідно, в її гардеробі і гардеробі її дочки немає кофт і сорочок на гудзиках.

Що саме жахає в гудзиках, Луїза Френсіс важко сказати. Притому, гудзики на джинсах не виробляють подібного ефекту. Мова йде тільки про пластикові гудзиках. У перспективі жінка хоче допомагати людям, також страждають від фобій, і зараз проходить відповідне навчання.

Сама вона теж використовують техніки психотренінгів, проте до цих пір не може доторкатися до гудзиків або перебувати від них у безпосередній близькості. На даний момент Френсіс навчилася контролювати реакцію, якщо бачить людину в кофті на гудзиках. Раніше жінка просто втікала.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100