12.03.2012 18:47   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

Жінки середнього віку панічно бояться стоматологів

Жінки середнього віку панічно бояться стоматологів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Жінки після сорока більше за інших бояться стоматологів. Про це повідомили вчені австралійського факультету.

За результатами дослідження, навіть слово «дантист» викликає у них паніку. Це пов’язано із наявністю у них неприємного досвіду у минулому.

Також, за словами вчених, стоматологів бояться люди, котрі пережили насильство і травми, навіть якщо вони не пов’язані зі стоматологією. Підрахунки показали, що 40% жителів Заходу мають страх перед дантистами.

Нагадаємо, білоруські вчені розробляють вакцину проти страху, . Можливо вона допоможе боротися зі страхом стоматолога також.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100