12.03.2012 19:16   |   За кордоном
Автор: Ольга Завгородня

Гроші брудніші за сидіння унітазу

Гроші брудніші за сидіння унітазу

КИЇВ. 12 березня. АМН. На паперових грошах більше бактерій, ніж під звичайним сидінням унітазу, повідомляють західні ЗМІ, зсилаючись на дослідження британських вчених.

Під час досліду вчені проаналізували 200 банкнот і 45 кредитних карт. Виявилося, 26% паперових купюр і 47% кредиток мали високий рівень бактеріального забруднення.

В число виявлених бактерій увійшли E.coli і золотистий стафілокок. В цілому на 80% банкнот і 78% кредитних карт були сліди бактерій. Треба сказати, вчені давно говорять про низький рівень бактеріальної безпеки. У першу чергу, це стосується звичних речей, використовуваних кожен день.

Нагадаємо, за складом бактерій в кишечнику можна судити про небезпеку серцевого нападу. Регулюючи мікрофлору кишечника, можна знизити ризик захворювань серця.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100